Знайти периметир і площа прямокутника, якщо бісектриса кута прямокутника ділить його сторону на

відрізки 4 см і 8 см

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Елизавета.

Объяснение:

Бісектриса кута прямокутника відсікає від нього рівнобедрений трикутник.

Довжина прямокутника 4+8=12 см, ширина 4 см. Тоді S=4*12=48 cм² Р=2(12+4)=32 см.

або

Довжина прямокутника 12 см, ширина 8 см. Тоді S=12*8=96 cм², Р=2(12+8)=40 см.