Знайдіть площу прямокутника діагональ якого дорівнює 26 см а одна зі сторін становить 24 см


Ответы на вопрос

Отвечает Незнаева Катерина.

Ответ:

Площа прямокутника 240 см²

Объяснение:

Дано: ABCD - прямокутник, BC = 24 см, AC = 26 см

Знайти: S_{ABCD} \ - \ ?

Розв'язання:

За означенням прямокутника (за умовою ABCD - прямокутник) усі його кути дорівнють 90°, отже кут ∠ABC = 90°.

Розглянемо прямокутний трикутник ΔABC (∠ABC = 90°).

За теоремою Піфагора:

AB  = \sqrt{AC^{2} - BC^{2}} = \sqrt{26^{2} - 24^{2}} = \sqrt{676 - 576}  = \sqrt{100} = 10 см.

За формулою площі прямокутника:

S_{ABCD} = AB * BC = 10 * 24 = 240 см².