Сторона прямокутника 4 см і утворює з діагоналлю кут 60°. Знайти цю діагональ.​


Ответы на вопрос

Отвечает Глюзо Денис.

Объяснение:

а=4 см

Альфа=60

d=?

cos(aльфа)=а/d

d=a/cos60=4:1/2=4×2=8 cм