Площа квадрата 16 см^2. Обчисліть частину площі квадрата, що знаходиться за межами вписаного у

нього круга

Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Анастасия.

S(квадрата)=a^2=16
a=\sqrt{16}=4

r = a/2=2

S(круга)=r^2\pi=4\pi

S(нужной фигуры)=S(квадрата)-S(круга)=16-4\pi

ответ 16-4\pi см^2