1) сторона правильного трикутника дорівнює 4 см. Знайти довжини його вписаного й описаного кіл.

2) радіус кола описаного навколо трикутника дорівнює 7√2. Знайти площі квадрата і вписаного в нього круга.3) довжина кола вписаного в правильний шестикуткик дорівнює 12√3π см. Знайдіть периметр і площу шестикутника.допоможіть хоча б одне​

Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Илья.

Ответ: 1) R=4/√3=4√3/3

              r=4/2√3=2√3/3

Объяснение: