1)Сторона квадрата дорівнює 16 см. Знайти радіус кола ,описаного навколо квадрата. 2)Радіус кола,

описаного навколо прямокутного трикутника дорівнює 5 см,а один за катетів дорівнює 8 см .Знайти периметр трикутника . 3)Сторона ромба дорівнює 5 см,а одна з діагоналей дорівнює 6 см .Знайти площу ромба. 4)Периметр правильного трикутника дорівнює 6 см .Знайти площу трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Дрягунов Никита.

1. Радіус описаного навколо квадрата кола шукається за формулою R = a /√2, значить R = 16 /√2 = 8√2
3. 1)ромб -ABCD
AB=BC=CD=DA=5
AC=6,точка О ділить діагональ AC навпіл.
2)знайдемо OB:
36-9=√25 отже OB =5 а так як діагоналі точкою перетину поділяються навпіл, то діагональ BD=10
3) ЗНАЙДЕМО S
S=d1*d2*1/2
S=6*10*0,5
S=30 см2

Отвечает Кузин Василий.

8 корней и 2
за теоремой Пифагора: 2 катет в квадрате = 100-64=36 2 катет= 6 Периметр= 6+8+10=24
3 не выходит
4) Сторона= 6:3=2 угол=180:3=60 Площадь= 2*2* синус60= 2 корня из 3