1) Довжина сараю 80 дм, ширина 60 дм. Дрова займають ¾ усієї площі, на решті площі лежить цегла.

Скільки квадратних метрів площі зайнято під цеглу? 2) Периметр прямокутника дорівнює 52 см, а його сторони відно­сяться як 4:9. Знайдіть: а) площу прямокутника; б) сторону квадрата, площа якого дорівнює площі прямокутника. 3) Підлогу, що має форму прямокутника, розміром 3,5 метри на 4 метри необхідно покрити плиткою. Скільки плиток для цього знадобиться, якщо плитка має форму квадрата зі стороною 40 см. Надіслати електронною поштою Опублікувати в блозі Опублікувати у Twitter Опублікувати у Facebook Поділитися в Pinterest

Ответы на вопрос

Отвечает Александров Влад.

1.

80*60=4800 (дм²) площа сараю

4/4 - 3/4 = 1/4 (част.) площі займає цегла.

(1/4)*4800=1200 (дм²) займає цегла

2.

Напівпериметр р=52:2=26 см.

Нехай ширина а=4х см, довжина b=9х см, тоді 4х+9х=26 см

13х=26;  х=2

а=4*2=8 см;  b=2*9=18 см

а) S=a*b=8*18=144 см²

б) сторона квадрата=√144=12 см.

3.

S = 3,5 * 4 = 14 (м²) площа підлоги

0,4 * 0,4 = 0,16 (м²) площа 1 плитки

14:0,16=87,5=88 (плиток) знадобиться