MK - гіпотенуза прямокутного трикутника MNK, MN = 7 см, кут K = 22°. Знайдіть NKз точністю до

десятих сантиметра. A) 16,3 см Б)17 см, B) 17,3 см; Г) 2,8 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Дано:

∠N = 90°;

∠K = 22°;

MN = 7 см.

Знайти:

NK

                                              Розв'язання:

Тангенс гострого кута прямокутного трикутника дорівнює відношенню протилежного йому катета до прилеглого, тому:

\displaystyle tg \angle K = \frac{MN}{NK}

Виразимо звідси NK, підставимо числа та обчислимо значення виразу. Відповідь округлимо до десятих.

\displaystyle NK = \frac{MN}{tg\angle K}= \frac{7}{tg22\textdegree} = \frac{7}{0,404}\approx 17,3 (см).

Відповідь: В) 17,3 см.