Знайти градусну міру кожного з двох внутрішніх односторонніх кутів, що утворилися при перетині двох

паралельних прямих січною, якщо їх градусні міри відносяться як 9:6.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зюбр Владислав.

Ответ:

108°   72°

Объяснение:

Сума внутрішніх односторонніх кутів при паралельних прямих та січній становить 180°.

Нехай ∠1=9х°,  ∠2=6х°, тоді

9х+6х=180

15х=180

х=12

∠1=9*12=108°;  ∠2=6*12=72°