Периметр прямокутника дорівнює 64, відомо що одна сторона у 7 разів більша від іншої


Ответы на вопрос

Отвечает Оспанов Роман.

Ответ:

4 и 28

Объяснение:

Р=(a+b)*2=64

пусть сторона a=x, тогда вторая сторона b=7x

(х+7х)*2=64

8х=64:2

8х=32

х=4

сторона а=4

сторона b=7*4=28