Скільки сторін в опуклому n-кутнику, якщо сума його кутів дорівнює 1260⁰? О В опуклому n-кутнику

14 діагоналей. Чому дорівнює сума його кутів? * 900⁰ 800⁰ 720⁰ 1000⁰ О АЯк зміниться площа прямокутника, якщо кожну з його сторін зменшити в 10 разів? * Зменшиться в 10 разів Зменшиться в 100 разів Зменшиться у 20 разів Зменшиться в 1000 разів 4. Площа паралелограма дорівнює 80 см2, а одна з його сторін – 16 см. Якої довжини може бути сусідня сторона паралелограма? * 2 см 4 см 3 см 6 см 5. Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 30 см, а бічна сторона 17 см. Знайдіть площу трикутника. Мой ответ 6. Знайдіть площу ромба, сторона якого дорівнює 50 см, а довжини діагоналей відносяться як 6:8. Мой ответ

Ответы на вопрос

Отвечает Жупан Виктория.

Ответ:

тримай

Объяснение:

1.180(n-2)=1260

n-2=1260:180

n-2=7

n=9

2.900

180*(7-2)=900

3.в 100 разів

4. 5 см

5. 120