Периметр прямокутника дорівнює 180 м. Відомо, що одна сторона у 9 разів (-и) більша від іншої.

Обчисли сторони прямокутника. Менша сторона дорівнює м Більша сторона дорівнює м

Ответы на вопрос

Отвечает Левкин Даня.

Ответ:

Задача може бути решена за допомогою співвідношення периметру: P = 2 * (a + b). З цього співвідношення отримуємо, що a + b = 90 м. Також звісно, що a є 9 разів менше за b. З цих двох даних ми можемо обчислити довжину будь-якої зі сторін прямокутника:

a = 90 м / 10 = 9 м

b = 9 м х 9 = 81 м

Объяснение:

дай лучший ответ