Який шлях пробіжить кінь за 5 с, рухаючись зі стану спокою з постійним _прискоренням 4 м/с2?


Ответы на вопрос

Отвечает Ашмақын Асема.

Ответ:S=V*t+(at^2)/2, де V - швидкість, t - час, a - прискорення. За умовою початкова швидкість = 0. Отже, V*T=0. S=(a*t^2)/2. S=(4*5^2)/2=100/2=50 м

Объяснение: