Допоможіть Основою піраміди є прямокутний трикутник із катетами 12 см і 16 см. Висота піраміди

дорівнює 24 см, а всі бічні ребра рівні. Знайдіть довжину бічного ребра

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Кирилл.

Ответ:

Довжина бічного ребра дорівнює 26см

Объяснение:

Усі ребра піраміди рівні, проекція вершини проектується на середину гіпотенузи.

∠ABC=90°

Теорема Піфагора:

АС=√(АВ²+ВС²)=√(16²+12²)=

=√(256+144)=√400=20см

АН=НС

НС=АС/2=20/2=10см

∆SHC- прямокутний трикутник.

Теорема Піфагора

SC=√(SH²+HC²)=√(24²+10²)=

=26см