СРОООООООООЧНООООООО!!!!!!!!!!! 50 баллов!!!!! Основою піраміди є прямокутний трикутник із

катета- ми 12 см і 16 см. Висота піраміди дорівнює 24 см, а всі бічні ребра рівні. Знайдіть довжину бічного ребра.

Ответы на вопрос

Отвечает Белан Карина.

Если всі  бічні ребра рівні, то радиус описанной около основания окружности равен половине гипотенузы.

R = (1/2)√(12² + 16²) = (1/2)√(144 + 256) = (1/2)√400 = 10 см.

Остальное на рисунке.