Знайти суміжні кути, якщо один з них в 1,5 разів більше за другий​


Ответы на вопрос

Отвечает Криницын Алексей.

Відповідь:

72* і 108*

Пояснення:

Менший кут = х

Більший кут = 1,5х

Сума суміжних кутів дорівнює 180*
х + 1,5х = 180

2,5х = 180

х = 180:2,5

х = 72*
1,5х = 1,5•72 = 108*
Відповідь: 72* і 108*