Колесо велосипеда має радіус 60 см. Який шлях воно проїде, рухаючись горизонтальною дорогою

зробивши 40 повних обертів за 1 хв?. Відповідь округліть до цілих

Ответы на вопрос

Отвечает Даярдиева Бибинур.

Ответ:

Для знаходження шляху, який проїде велосипед, можна використати наступну формулу:

Шлях = 2 * π * радіус * кількість обертів

де π (пі) приблизно дорівнює 3,14.

У цьому випадку:

Радіус = 60 см = 0,6 м

Кількість обертів = 40

Шлях = 2 * 3.14 * 0.6 м * 40 = 150.72 м

Отже, велосипед проїде приблизно 151 метр горизонтальною дорогою, зробивши 40 повних обертів за 1 хвилину.