Колесо радіусом 80 см котиться по горизонтальній дорозі без проковзування.Який шлях воно пройде,

зробивши 20 повних обертів

Ответы на вопрос

Отвечает Дикий Захар.

R=0.8 м     n=20    s=?

===

s=2*π*R*n=2*3.14*0.8*20≈100 м

(2*π*R - длина окружности)

===========================