60 баллов!!! Колесо радіусом 40 см котиться без проковзування по горизонтальній поверхні. Чому

дорівнює шлях (в м), який воно пройде зробивши 5 обертів.

Ответы на вопрос

Отвечает Янушкевич Маша.

Ответ:

Объяснение:

r=40 см = 0,4 м

L окружн = π*2r = 3,14 * 2* 0,4 = 2,512 м

S = L окружн * 5 = 2,512 * 5 = 12,56 м