Коло радіусом 80 см котиться по горизонтальній дорозі без проковзування .який шлях воно пройде,

зробивши 20 повних обертів?

Ответы на вопрос

Отвечает Попков Иван.
R=0.8 м   n=20   s=?
===
s1=2*π*R
s=n*s1=n*2*π*R=20*2*3.14*0.8≈100 м
===============================