Допоможіть будь ласка)))) колесо радіусом 80 см котится по горизонтальной дорозі без

проковщування. Який шлях воно пройде зробивши 20 повних обертів? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ярошевська Соломія.

Ответ:

100 м  48 см

Объяснение:

R=0.8 м     N=20     s=?

===

s=2*π*R*N=2*3.14*0.8*20=100.48 м

=============================