Знайдіть радіус кола описаного навколо рівнобедреного трикутника і радіус кола, вписаного в нього,

якщо його основа та висота дорівнюють 20 і 26см

Ответы на вопрос

Отвечает Кириченко Максим.

Объяснение:

основание а=20 см

высота h=26 см

из теоремы Пифагора:

b=√(h²+(a/2)²)=√(26²+(20/2)²)=√776=2√194 см,где b -боковая сторона.

R=abc/4S=ab²/4S

S=1/2•a•h=1/2•20•26=260 см²

R=20•(2√194)²/4•260=15520/1040=14,92 cм

r=S/p ; p - полупериметр

р=Р/2=(а+2b)/2=(20+2•2√194)/2=10+2√194

r=260/(10+2√194)≈6,87 см

ответ: R=14,92 см ; r=6,87 см

Отвечает Смирнов Евгений.

Не дякуйте приблизно буде 7