Еда. III. Виконай у робочому зошиті. 1. Виконай завдання. а) Обчисли площу поверхні куба, ребро

якого дорівнює 4,2 м. 6) Обчисли площу поверхнi прямокутного паралелепіпеда з вимірами 5,4 см; 8 см та 2,1 см. KINNOTK

Ответы на вопрос

Отвечает Черкашина София.

Объяснение:

а)

S пов. куба = 6 * а², где: а — ребро куба

а = 4,2 м

S = 6 * 4,2² = 6 * 17,64 = 105,84 см²

б)

S пов. пар = 2 * (ав + вс + ас), где:

а, в и с — измерения параллелепипеда

а = 5,4 см; в = 8см; с = 2,1см

S = 2 * (5,4*8 + 8*2,1 + 5,4*2,1) = 2 * (43,2 + 16,8 + 11,34) = 2 * 71,34 = 142,68 см²