Точка с належить відрізку АВ, довжина якого дорівнює 48 см. Знайдіть довжини відрізків АС і ВС,

якщо: АС: ВС = 7:9.

Ответы на вопрос

Отвечает Миризянова Галина.

Ответ:

Нехай k (коефіцієнт пропорційності) = x,тоді АС=7х, ВС=9х. Разом 48 см. Маємо рівняння:

7х+9х=48

16х=48

х=48:16

х=3 - k

7×3=21 см - АС

9×3= 27 см - ВС