З точки до прямої проведено дві похилі. Одна з них завдовжки 12√2 см утворює з даною прямою кут

45°. Знайдіть довжину другої похилої, якщо довжина її проекції напряму дорівнює 9 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шпиталев Кирилл.

Теорема Піфагора:

2h^2=(12\sqrt{2} )^2\\h^2=144\\x^2=9^2+h^2\\x^2=9^2+12^2=225\\x=15

15 cm