у колі проведено хорду довжиною 12 см.Знайти радіус кола якщо відстань від центра до хорди дорівнює

8

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

перпендикуляр до хорди розділить її навпіл. тоді по теоремі Піфагора:

8^2+6^2=x^2\\x=10 cm

Ответ: радіус кола дорівнює 10 см