Знайдіть площу трикутника , якщо : його сторони дорівнюють 7см , 15 см і 20 см


Ответы на вопрос

Отвечает Худенко Александра.

Ответ:

42см²

Объяснение:

S=√(p(p-a)(p-b)(p-c))

p=(a+b+c)/2=(7+15+20)/2=42/2=21 см полупериметр.

S=√(21(21-7)(21-15)(21-20))=

=√(21*14*6*1)=42см²