Помогите решить задачу. Якщо автомобіль буде рухається зі швидкістю 60 км за годину, то до місяця

призначення він прибуде за 2 години за який час він поибуде до місяця призначення, якщо буде рухатися зі швидкістю 80км за годину Даю 50 БАЛОВ!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарёва Анастасия.

Ответ:

за 1,5 год (1,5 год це 90хв)

Пошаговое объяснение:

ДАНО:

V1=60км/год

t1=2год

V2=80км/год

знайти:

t2=?

S=? (здається без шляху вирішити задачу не можна)

S=V1*t1

60*2=120км весь шлях який пройшов автомобіль за 2 години рухаючись зі швидкістю 60 км/год;

t2=S/V2

t2=120км/80км/год = 1,5год час за який автомобіль пройде відстань в 120 Км зі швидкістю 80 Км/год

Здається правильно, може десь зробив помилку. Надіюсь, що допоміг.

УСПІХІВ І ГАРНИХ ОЦІНОК!!!