дано прямокутний трикутник ОМК кут К дорівнює 90градусів знайти сторону ОМ якщо ОК дорівнює 20 см ,

МК дорівнює 5 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Карпа Віка.
По теореме пифогора Мы найдем сторону Ом
ОМ²=√ОК²+КМ²
ОМ²=√12²+5²=√144+25=√169
ОМ=13