одын з кутив трыкутныка доривнюе 54 а другый кут у двичи меншый вид третього знайдить гевидоми куты

трыкутныка

Ответы на вопрос

Отвечает Исмаилова Малика.

Один з кутів трикутника доривнює 54°,  а другий кут удвічі менший від третього. Знайдіть невідомі кути трикутника.

Нехай ∠1=54°. тоді ∠2=х°, ∠3=2х°. Маємо рівняння

х+2х+54=180

3х=126;  х=42.

∠2=42°,  ∠3=42*2=84°

Відповідь: 42°   84°.

Отвечает Подолей Каріна.

Ответ:

Нехай ∠1=54°; ∠2=х;  ∠3=2х.

54+х+2х=180.

3х=180-54.

3х=126.

х=126/3=42°

∠2=42°.

∠3=42·2=84°

Объяснение: