Одын из сумижных кутив на 48 меншый вид другого . Знайдить гр кутив


Ответы на вопрос

Отвечает Поттаев Дамир.
Сума суміжних кутів 180°. Нехай х - один кут, тоді х+48 - другий кут.
х+х+48=180
2х=132
х=66
х+48=66+48=114

66° і 114°