Знайдить кут миж прямымы, що перетынаються, якщо одын з утвореных кутив на 36 градусив меншый вид

иншого

Ответы на вопрос

Отвечает Арсаев Альберт.
Суміжні кути.
Нехай х - один з кутів, інший х-36.
Суміжні кути в сумі дають 180 градусів.
Х+Х-36=180.
2х=216; х=108. х-36=108 - 36 = 72