1} Один з гострих кутів прямокутного трикутника на 28 градусів більший від другого.Знайдіть ці

кути. 2] Один з гострих кутів прямокутного трикутника у 4 разы більший за другый .Знайдіть ці кути. 3] знайдить другий гострый кут прямокутного трыкутныка якщо першый доривнюе 1] 17 градусоа, 2]83 градуса 4знайдить другий гострый кут прямокутного трыкутныка якщо першый доривнюе 1] 79 градусоа, 2] 27 градуса 5] знайдить куты ривнобедряного прямокутного трыкутныка и плиз можно с дано полную видповидь буду очень благодарна ці кути.

Ответы на вопрос

Отвечает Сагатова Аружан.

Ответ:

x-перший гострий Кут,

x+28-другий гострий кут

Рівняння:х+(х+28)=90

2х+28=90

2х=62

х=31

31°-перший кут, 31+28-другий кут

2)х-перший кут, 4х-другий кут

Рівняння:

х+4х=90

5х=90

х=18

18°-перший кут,

4•18=72°-другий кут

3) 1. 90°-17°=73°-другий гострий кут

2.90°-83°=7°-другий гострий кут

4) 1. 90°-79°=11°-другий гострий кут

2.90°-27°=63°-другий гострий кут