ОдОдин із суміжних кутів на 51° меншій за другий. Знайдіть ці кути


Ответы на вопрос

Отвечает Жовнерчук Макс.

Ответ:

64,5°; 115,5°

Объяснение:

Нехай градусна міра одного кута буде х°, тоді градусна міра другого кута буде (х+51)°

Сума суміжних кутів дорівнює 180°

Рівняння:

х+(х+51)=180

2х=180-51

х=129/2

х=64,5° градусна міра одного кута

64,5+51=115,5° градусна міра другого кута.