Яка індукція магнітного поля, в якому на провідник зі струмом у 25 А діє сила 0,05 Н? Довжина

провідника 5 см. Провідник розміщений перпендикулярно до ліній магнітного поля. Відповідь виразіть у мілітеслах (мТл). Одиниці вимірювання не вказуйте​

Ответы на вопрос

Отвечает Мамонтов Артём.

Ответ:

Індукція магнітного поля (B) може бути обчислена за допомогою закону Лоренца:

B = (F / (I * L)),

де:

B - індукція магнітного поля,

F - сила, що діє на провідник (0.05 Н),

I - сила струму в провіднику (25 А),

L - довжина провідника (5 см = 0.05 м).

Підставимо відомі значення:

B = (0.05 Н) / ((25 А) * (0.05 м)).

Розрахунок:

B = 0.05 Н / (1.25 А * 0.05 м) = 0.05 Н / 0.0625 А·м = 0.8 Тл.

Отже, індукція магнітного поля дорівнює 0.8 Тл (800 мТл).