Знайдіть відстань між точками A(-4;5) і B(-1;9)


Ответы на вопрос

Отвечает Серебренников Илья.

Відповідь:

|AB|=5

Пояснення:

|AB|=\sqrt{(-1-(-4))^2+(9-5)^2} =  \sqrt{9+16}=\sqrt{25}=5