В ΔABC, з прямим кутом C, гіпотенуза AB=5cм, ВС=4см, АС=3см. Знайдіть sin∠A.


Ответы на вопрос

Отвечает Естафьева Соня.

Ответ:

sin∠A = 0,8

Объяснение:

В ΔABC, з прямим кутом C, гіпотенуза AB=5cм, ВС=4см, АС=3см. Знайдіть sin∠A.

  • Синусом гострого кута прямокутного трикутника називають відношення протилежного катета до гіпотенузи.

За  означенням синуса гострого кута прямокутного трикутника маємо:

\sin \angle A = \dfrac{BC}{AB}

Підставимо відомі значення:

\sin \angle A = \dfrac{4}{5}=\bf 0,8

#SPJ1