Один із суміжних кутів у 8 разів менший за другий знайдіть ці кути


Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Алина.

Ответ:

20 і 160 градусів

Объяснение:

Нехай один із суміжних кутів - х, тоді другий 8х. Сума суміжних кутів дорівнює 180 градусів

х+8х=180

9х=180

х=180/9

х=20

Один з кутів = 20, другий 180-20=160 або 8*20=160