Обчисліть площу ромба , одна з діагоналей якого дорівнює 12см, а сторона - 10см


Ответы на вопрос

Отвечает Белясова Дарья.

Объяснение:

З прямокутного трикутника, де перетинаються діагоналі:

d2/2 = sqrt (a^2 - (d1/2)^2) = 8 см -> d2 = 16

S = 1/2 d1 * d2 = 1/2 * 12 * 16 = 96 см^2