бічна сторона рівнобічної трапеції дорівнює 13 см, а її висота 12 см. Знайдіть площу трапеції, якщо

її менша основа дорівнює 4 см

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппова Софья.

Чтоб найти площадь трапеции сначала найдём другое основание:

 {13}^{2}  - 12^{2}  = 25

 \sqrt{25}  = 5

Х=5

СD=5+4+5=14

Найдем площадь по формуле:S=Lh

L=(14+4)÷2=18÷2=9

S=9*12=108

Ответ:S=108cм^2