Розв'яжи задачу. Периметр прямокутника 150 см. Визнач довжину другої сторони і площу прямокутника,

якщо одна його сторона дорівнює 27 см. СРОЧНООООО!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Чуприн Константин.

Ответ:

Периметр прямокутника P = 150 см

Одна сторона прямокутника a = 27 см

P = 2*(a + b)

де a, b - сторони прямокутника

150 = 2*(27 + b)

150 = 54 + 2b

96 = 2b

b = 48 см

S = a * b

де a, b - сторони прямокутника

S = 27 * 48 = 1296 см2

Отже, довжина другої сторони прямокутника дорівнює 48 см, а площа прямокутника дорівнює 1296 см2.

Объяснение: