Знайдіть координати вектор AB та його модуль, якщо A (2; -3), B(10;3)


Ответы на вопрос

Отвечает Решетник Кирилл.

Объяснение:

Для знаходження вектору AB та його модуля, вам спершу потрібно знайти різницю координат між точками A і B.

Вектор AB = (x₂ - x₁, y₂ - y₁) = (10 - 2, 3 - (-3)) = (8, 6).

Тепер знайдемо модуль вектора AB (довжину вектора). Для цього використовується формула:

|AB| = √(x² + y²),де x і y - координати вектора AB.

|AB| = √(8² + 6²) = √(64 + 36) = √100 = 10.

Отже, координати вектора AB дорівнюють (8, 6), а його модуль (довжина) - 10.