Висоти паралелограма рівні 4 см та 6 см. Гострий кут паралелограма рівний 60° Знайти площу

паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Николова Сашка.

Відповідь:       12√3 см².

Пояснення:

  В паралелограмі  ABCD  a = 4 см ;  b = 6 см ;  ∠А = 60° .

S = а*b sinA = 4 * 6 * sin60° = 24 * √3/2 = 12√3 ( см² ) ;  S = 12√3 ( см²).