Знайдіть висоту, проведену в прямокутному трикутнику до гіпотенузи завдовжки 25 см, якщо його

катети дорівнюють 15 см і 20 см

Ответы на вопрос

Отвечает Косиневская Елена.

Ответ:

Висота трикутника проведена до гіпотенузи дорівнює 12см

Объяснение:

a=15см катет

b=20см катет

с=25см гіпотенуза

h(c)=?

Розв'язання:

h(c)=ab/c=15*20/25=300/25=12см