Навколо трикутника АВС, сторона АС якого дорівнює 6 корінь з 3 см, <АВС=60∘, описали коло.

Знайдіть діаметр цього кола.

Ответы на вопрос

Отвечает Брусак Тёма.

Ответ:

Діаметр кола дорівнює 12см

Объяснение:

R=AC/2sin∠B=6√3/(2*sin60°)=

=6√3/2*√3/2=6см

D=2R=2*6=12см