СРОЧНООООО!!!!!!!!!!!!у прямокутному трикутнику різниця гострих кутів 30 градусів катет що лежить

напроти моншого кута 8 см знайти полощу і периметр​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Наурызбек.

Ответ:

кут 1 = 90° (як прямокутний)

кут 2 = х + 30° = 60°

кут 3 = х = 30°

90+30+х+х=180

2х=180-120=60

х=60÷2=30

Отже, катет = 8, гіпотенуза = 8×2=16

Другий катет невідомо, але припущу, що 8

Р=8+8+16=32