основи прямокутної трапеції дорівнюють 10 см і 14 см,а більша бічна сторона - 5 см.Знайдіть площу

трапеції

Ответы на вопрос

Отвечает Муратшин Ильяс.

Ответ:

36

Объяснение:

высота= 3 (по теореме Пифагора);  S=1/2*(a+b)*h; S=1/2*(10+14)*3 =36