сторони паралелограма дорівнюють 10 см і 15 см а одна з його висот на 4 см більша за другу знайдіть

більшу висоту паралелограма​

Ответы на вопрос

Отвечает Ямалетдинов Динар.

Ответ:

12

Объяснение:

10/15=1/(h+4):1/h

15h=10h+40

5h=40

h=8

h+4=12