Помогите решить срочно 1)Чому дорівнює сума кутів опуклого дев’ятнадцятикутника? 2)Площа

паралелограма дорівнює 72 см2, а одна з його сторін - 12 см. Знайдіть висоту паралелограма, проведену до цієї сторони. 3)Площа паралелограма дорівнює 252 см2, а одна з його висот - 14 см. Знайдіть сторону паралелограма, до якої проведено цю висоту.

Ответы на вопрос

Отвечает Бруг Алексей.

Ответ:

1) 180 * (9-2)=108*7=1260

Объяснение: