Основа прямої призми - трикутник з основою 6 см і висотою проведено до неї 10 см. Знайдіть висоту

призми, якщо її об'єм дорівнює 150 см³

Ответы на вопрос

Отвечает Прилуцкий Артём.

Ответ:

5 см

Объяснение:

Об'єм призми = площа основи * висота

висота = об'єм призми / площу основи;

Площа основи= площа трикутника

Площа трикутника = 1/2 * сторону* висоту = 1/2* 6*10= 30см2;

висота = 150/30= 5 см.